رفتن به بالا

تلفن : 09124220261


تولید و انبار کانال اسپیرال

بسیاری از مالکان املاک، به ویژه آن‌هایی که مالک املاک صنعتی هستند، در مورد ویژگی‌های طراحی معماری سیستم کانال‌کشی HVAV یا گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع روکار برای ساختمان‌های خود اطلاعات خوبی دارند. کانال اسپیرال و اتصالات کانال اسپیرال، به تازگی در ساختمان‌ها و فروشگاه‌های تجاری محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند.

 

مونتاژ آسان کانال اسپیرال

مونتاژ آسان کانال اسپیرال

 

سیستم کانال اسپیرال روکار برای هر فضایی که در آن استفاده شود، یک نمای زیبا و جذاب صنعتی معاصر را برای آن ایجاد می‌کند. به هر حال، این پرسش هنوز پاسخ داده نشده است که رفتن به سوی استفاده از کانال اسپیرال روکار فقط برای اهداف زیبایی‌شناختی آن است یا به دلیل کاربردها و مزایای متنوع دیگر آن است.

شرکت سرکان تهویه یکی از تولیدکنندگان برجسته کانال اسپیرال و سایر تجهیزات سیستم تهویه مطبوع ساختمان‌های تجاری و غیرتجاری، در این مقاله خود چند مورد از دلایلی را که استفاده از کانال اسپیرال فقط به‌عنوان یک انتخاب محبوب برای طراحی داخلی و زیبایی آن به کار نمی‌رود، بلکه برای برآوردن نیازهای عملی ساختمان‌ها نیز استفاده می‌شود، برایتان فراهم کرده است.

 

تصویری از کانال اسپیرال

کانال اسپیرال

 

کانال اسپیرال مقرون‌به‌صرفه است

 

در بیشتر وقت‌ها، هزینه نصب کانال اسپیرال از نصب کانال چهارگوش ۵۰ درصد کمتر می‌شود. این مورد، نصب قطعات کانال، ذخیره و انبار کردن، حمل و نقل، دفع پسماندها، بسته‌بندی و خود محصول را در بر می گیرد.

 

کانال کشی اسپیرال

کانال کشی اسپیرال

 

تمیز کردن کانال اسپیرال آسان‌تر است

 

همیشه بررسی و تمیز کردن سیستم کانال‌کشی ساختمان ایده بسیار خوبی است، زیرا کارآمدی انرژی سیستم HVAC و کیفیت هوای محیط ساختمانتان را در سطحی بسیار خوب نگه می‌دارد. در بسیاری از تأسیسات، تمیز کردن سیستم کانال‌کشی ممکن است یک انتخاب نباشد، بلکه یک ضرورت است. تمیز کردن کانال اسپیرال کار ساده‌ای است، زیرا برای انجام آن روش‌های متنوع و ساده‌ای وجود دارند که متخصصان این زمینه نیز آن‌ها را تأیید کرده‌اند.

 

سیستم کانال کشی اسپیرال

کانال کشی اسپیرال

 

کانال اسپیرال نشتی هوای کمتری دارد

 

زمانی که هوا از لابه‌لای اتصالات کانال هوا نشت می‌کند، می‌تواند کارآمدی انرژی سیستم HVAC را پایین بیاورد. علاوه بر این، باعث افت کیفیت هوای محیط داخل ساختمان می‌شود که این عامل نیز می‌تواند باعث بیماری افرادی شود که در آن محیط زندگی یا کار می‌کنند. کانال اسپیرال در بیشتر وقت‌ها از پیش درزبندی شده است و اتصالات کانال نفوذناپذیر آن باعث شده‌اند که نیازی برای نگرانی در مورد نشتی هوا نباشد.

 

تصویری از کانال اسپیرال و اتصالات

کانال گرد اسپیرال و اتصالات

 

کانال اسپیرال سروصدای کمتری از سایر محصولات ایجاد می‌کند

 

طراحی اسپیرال (مارپیچ) سیستم کانال‌کشی اسپیرال باعث می‌شود فشار در زمانی که هوا در میان آن جریان می‌یابد، متعادل شود. این امر هم باعث افزایش کارآمدی انرژی سیستم می‌شود و هم میزان سروصدایی را که می‌تواند در نتیجه فشار هوای داخل آن ایجاد شود، کاهش می‌دهد.

 

نمایی از تولید کانال اسپیرال

تولید کانال‌های اسپیرال

 

سیستم کانال اسپیرال به فضای اضافی نیاز ندارد

 

بسیاری از مالکان املاک با ناامیدی ناشی از اندازه‌گیری نادرست فضا به خوبی آشنایی دارند. هنگام استفاده از کانال چهارگوش در یک سیستم HVAC، این سیستم کانال‌کشی به فضای اضافی تا حد ۳ اینچ نیاز دارد تا تحکیمات و اتصالات آن به درستی نصب شوند. به هر حال، هنگام استفاده از سیستم کانال‌کشی اسپیرال نیازی به فضای اضافی نیست.

 

سیستم کانال کشی اسپیرال

کانال کشی اسپیرال

 

سخن آخر

 

در حال حاضر، کانال اسپیرال به دلیل داشتن ویژگی‌های زیبایی‌شناختی و کاربردی عالی، به یکی از پرفروش‌ترین محصولات در بازار سیستم HVAC تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وب سایت شرکت سرکان تهویه مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

کانال اسپیرال

کانال اسپیرال

 

شرکت سرکان تهویه

 

شرکت سرکان تهویه تولیدکننده برجسته تجهیزات مربوط به تهویه و تهویه مطبوع در کشور،
در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد کانال‌های اسپیرال  برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان
محترم فراهم کرده است.

اگر در مورد این محصول مهم  به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، شرکت سرکان تهویه آماده
است که اطلاعات و جزئیات لازم را در اختیارتان بگذارد. برای این کار کافی است با استفاده از بخش
تماس با ما با کارشناسان ما تماس گرفته و سؤال خود را مطرح کنید تا به شما پاسخ لازم داده شود.
برای سفارش محصول هم می‌توانید از همین قسمت اقدام کنید.

 

کانال کشی اسپیرال

کانال کشی اسپیرال

 

لینک مقاله منبع:

https://dcduct.com/spiral-ducts-hvac

 

تماس بگیرید