رفتن به بالا

تلفن : 09124220261


نمونه ای از یک هواکش ضد اسید

انواع هواکش ضد اسید که در بازار وجود دارند، معمولاً به دو صورت پی‌وی‌سی و با رنگ اپوکسی و بر اساس جداول و  مشخصات گبهاردت آلمان که بهترین و قوی‌ترین شرکت تهویه در سطح بین‌المللی است، محاسبه و تولید می‌شوند. بنابراین، دقت و کیفیت انواع مختلف هواکش ضد اسید و پی‌وی‌سی که بر اساس این جداول ساخته می‌شوند، از سایر انواع هواکش موجود در بازار بسیار بهتر است..

 

هواکش ضد اسید

دمنده ضد اسید

یکی از نکات مهم در مورد هواکش ضد اسید این است که خروجی دستگاه پس از تولید با مقدارهای محاسبه شده اختلافی حداکثر تا ۴% (استاندارد بین‌المللی) دارد. شرکت سرکان تهویه این دستگاه‌ها را با پیشرفته‌ترین تجهیزات و طراحی به‌روز و متناسب با استانداردهای بین‌المللی تولید و پس از تولید، کیفیت آن‌ها را آزمایش می‌کند.

یکی از نکات بسیار مهم دیگر در مورد هواکش ضد اسید متعادل کردن پروانه‌های آن‌ها است که معمولاً به‌صورت استاتیک انجام می‌شود.در محیط‌های اسیدی به دلیل شرایط خاص و بسیار خطرناک آن‌ها  که گازهای خورنده خطرناکی در آن‌ها وجود دارند، باید از  انواع هواکش ضد اسید مخصوص این محیط‌ها استفاده شود تا سلامت کارکنان و سایر افراد مراجعه کننده به خطر نیفتد. این نوع هواکش‌ها با طراحی و مواد مخصوص به گونه‌ای تولید می‌شوند تا بتوانند نیازهای مخصوص محیط‌های گوناگون را برآورده کنند و در عین حال، کمترین آسیب به فن وارد گردد. انواع هواکش ضد اسید با توجه به غلظت مواد خورنده به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 

۱– هواکش ضد اسید پی‌وی‌سی PVC

۲– هواکش ضد اسید استیل

۳-هواکش ضد اسید با پوشش رنگ اپوکسی

 

دمنده ضد اسید

دمنده ضد اسید

 

 هواکش ضد اسید پی‌وی‌سی PVC

 

از هواکش پی‌وی‌سی PVC در محیط‌های اسیدی با غلظت بالا استفاده می‌شود. این فن‌ها قوی‌ترین فن‌های ضد اسید هستند که بالایی در محیط‌های خورنده راندمان بسیار دارند.

 

هواکش پی وی سی

هواکش پی وی سی

 

هواکش ضد اسید استیل

 

این نوع هواکش برای استفاده در محیط‌های اسیدی با غلظت متوسط بسیار مناسب است. علاوه بر این، در شرایطی که امکان استفاده از هواکش‌های پی‌وی‌سی PVC وجود نداشته نباشد از این فن‌ها استفاده می‌شود.

 

نمونه ای از هواکش پی وی سی

هواکش پی وی سی

 

هواکش ضد اسید با پوشش رنگ اپوکسی

 

این نوع هواکش‌ها در محیط‌های اسیدی با غلطت پایین به کار می‌روند. قیمت این نوع هواکش‌ها نسبت به انواع پی‌وی‌سی و استیل مقداری پایین‌تر است. در شرایطی که قرار نباشد هواکش به‌طور دائم کار کند، فن ضد اسید اپوکسی یک انتخاب مناسب است.

در هواکش‌های ضد اسید اپوکسی پروانه و بدنه  از جنس استیل است که با استفاده از رنگ اپوکسی در مقابل محیط اسیدی مقاوم می‌شود.

 

نمونه ای از یک هواکش پی وی سی

هواکش پی وی سی

 

شرکت سرکان تهویه

 

شرکت سرکان تهویه تولیدکننده برجسته تجهیزات مربوط سیستم تهویه مطبوع در کشور،
در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد یکی از تجهیزات بسیار مهم سیستم تهویه مطبوع به نام
دستگاه  هواکش ضد اسید برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان محترم فراهم کرده است.

اگر در این محصول بسیار مهم به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، شرکت سرکان تهویه آماده
است که اطلاعات و جزئیات لازم را در اختیارتان بگذارد. برای این کار کافی است با استفاده از بخش
تماس با ما با کارشناسان ما تماس گرفته و سؤال خود را مطرح کنید تا به شما پاسخ لازم داده شود.
برای سفارش محصول هم می‌توانید از همین قسمت اقدام کنید.

 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

تماس بگیرید