رفتن به بالا

تلفن : 09124220261


نمونه ای از دستگاه ایرواشر

کیفیت پایین هوا در روزهای زمستان می‌تواند سلامت شما را به خطر بیندازد. زمانی که دمای هوا افت می‌کند، رطوبت نیز افت می‌کند.
این امر، همراه با عادت روشن کردن بخاری، هوایی غرق در رطوبت را ایجاد می‌کند که پوستتان را خشک کرده و مجراهای تنفسی را تحریک می‌کند و نشانه‌های حساسیت و سرماخوردگی را افزایش می‌دهد.
علاوه بر این، قرار دادن خانه در معرض هوای گرم برای جلوگیری از ورود هوای سرد و کمک کردن به سیستم گرمایش، به آن بیشتر کمک می‌کند و مواد آلاینده مضر را در خانه‌تان حبس می‌کند.
این بدان معناست که در محیطی تنفس خواهید کرد که آلاینده‌ها را بیشتر کرده و شما را بیشتر در معرض آلاینده‌های شیمیایی قرار خواهد داد. حتی فکرش هم آزار دهنده است، درست است؟ خوشبختانه در چنین وضعیتی ایرواشرها به شما کمک می‌کنند.

 

برای خرید و مشاوره در زمینه انواع هواکش صنعتی و کانال اسپیرال سرکان تهویه کنار شماست.
۰۹۱۲۴۲۲۰۲۶۱
برای ارتباط در تلگرام کلیک کنید
برای ارتباط در اینستاگرام کلیک کنید

 

یکی از نمونه های دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر


 

سرفصل‌های این مقاله در مورد ایرواشرها

 
در این مقاله و ادامه آن در قسمت‌های بعد، توضیحاتی را در مورد ایرواشرها، نحوه کارکرد و مزایای استفاده از آن‌ها توضیح داده‌ایم. این مقاله‌ها به قسمت‌های زیر تقسیم شده‌اند:

  • چرا باید از ایرواشرها استفاده کنیم؟
  • ایرواشرها چگونه کار می‌کنند؟
  • خرید ایرواشرها
  • انواع ایرواشرها
  • اندازه ایرواشرها
  • ویژگی‌های ایرواشرها
  • نگهداری از ایرواشرها
  • اگر حساسیت شدید دارید

 

نمونه ای از دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر

چرا باید از ایرواشرها استفاده کنیم؟

 

دستگاههای ایرواشر تجهیزات هوشمندی از سیستم تهویه مطبوع هستند که سال‌هاست در اروپا محبوبیت بسیار زیادی دارند اما به تازگی در بازارهای ایالات متحده نیز جایگاه خوبی را به دست آورده‌اند.
ایرواشرها ابزارهای هیبریدی هستند، ترکیبی از دستگاه تصفیه هوا و یک مرطوب کننده. این دستگاه‌ها مانند مرطوب کننده‌های متعارف رطوبت درمانی را به هوا اضافه می‌کنند و مانند یک دستگاه تصفیه هوای متعارف، مواد حساسیت‌زای مضر را از هوا پاک می‌کنند.
بنابراین، این دستگاه‌ها می‌توانند نشانه‌های هوای ناملایم را کمتر کرده و جلوی حساسیت و مواد حساسیت‌زا را بگیرند.
در صورتی که از حساسیت‌های سبک تا متوسط رنج می‌برید یا می‌خواهید کیفیت هوای محیط خود را در فصل زمستان بهتر کنید، این دستگاه‌ها برایتان بسیار عالی هستند.
علاوه بر این، می‌توانید در صورتی که در آب و هوای خشک زندگی می‌کنید، مدتی به طور آزمایشی آن را استفاده کنید.

 

نمونه ای از دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر صنعتی

 
شرکت سرکان تهویه تولیدکننده برجسته تجهیزات مربوط به تهویه و تهویه مطبوع در کشور، در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد دستگاه ایرواشر برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان محترم فراهم کرده است.

اگر در مورد این محصول مهم  به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، برای این کار کافی است با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس گرفته و سؤال خود را مطرح کنید تا به شما پاسخ لازم داده شود.
برای سفارش محصول هم می‌توانید از همین قسمت اقدام کنید.

 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

 

لینک مقاله منبع:

https://www.sylvane.com/all-about-air-washers.html

 

تماس بگیرید