رفتن به بالا

تلفن : 09124220261


نمونه ای از یک هواکش ضد اسید

انواع هواکش ضد اسید تولیدی شرکت سرکان تهویه بر اساس جدیدترین استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می‌شوند. در این‌گونه موارد، با توجه به دقت بالای طراحی و استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها برای ساخت انواع هواکش صنعتی، همواره سعی کرده‌ایم محصولاتی را تولید و به بازار عرضه کنیم که بتوانند نیازهای مشتریان گرامی را برآورده کنند.
این هواکش‌ها گزینه‌ای مناسب برای مکش و انتقال گازهای آلوده، بد بو، سمی  و خورنده مانند بخارهای اسیدی ایجادشده در نتیجه انجام آزمایش‌های شیمیایی زیر هودهای آزمایشگاهی هستند و امکان دفع این بخارها از محیط آزمایشگاه به محیط خارج آن را با حداکثر ایمنی فراهم می‌کنند.

 

برای خرید و مشاوره در زمینه انواع هواکش صنعتی و هواکش ضد اسید سرکان تهویه کنار شماست.
۰۹۱۲۴۲۲۰۲۶۱
برای ارتباط در تلگرام کلیک کنید
برای ارتباط در اینستاگرام کلیک کنید

 

هواکش ضد اسید

دمنده ضد اسید

 

واحد کنترل کیفیت (QC) شرکت سرکان تهویه هم با اجرای آزمایش‌های متنوع و متعددی کیفیت انواع محصولات تولیدی ما را بررسی می‌کنند و این محصولات پس از تأیید نهایی به بازار عرضه می‌شوند.

انواع هواکش ضد اسید

 

هواکش ضد اسید برای محیط‌هایی به کار می‌رود که میزان خورندگی بالایی داشته باشند.

 
اطلاعاتی مورد نیاز شما در مورد هواکش صنعتی(برای ورود به صفحه کلیک کنید)
 

هواکش ضد انفجار

هواکش ضد انفجار

بر اساس میزان خورنده بودن محیط اسیدی، می‌توانیم سه مدل از فن‌های مقاوم در برابر خوردگی را انتخاب کنیم.

  • اگر میزان خورندگی محیط کم باشد، بهتر است از هواکش ضد اسید با پوشش اپوسکی استفاده شود. رنگ الکترواستاتیکی می‌تواند تا حدودی در مقابل مواد اسیدی و خورنده مقاومت کند و قیمت آن از سایر فن‌ها کمتر است.
  • در محیط‌هایی که غلظت اسیدی متوسط دارند، می‌توان از فن‌های استیل استفاده کرد. در این مدل‌ها، جنس پروانه و بدنه از فولاد ضدزنگ (stainless steel) است که در برابر هوای اسیدی مقاوم است.
  • سومین گروه از مجموعه هواکش ضد اسید مناسب برای محیط‌های اسیدی هواکش پی‌وی‌سی (PVC) است. این مدل در برابر بسیاری از انواع الکل‌ها، روغن‌ها و مواد نفتی غیر آروماتیک مقاوم هستند. هواکش ضد اسید پی‌وی‌سی در برابر بسیاری از خورنده‌ها مانند اسیدهای غیر آلی، بازها و نمک‌ها مقاوم است.

 

دمنده ضد اسید

دمنده ضد اسید

 

محیط‌هایی که در آن‌ها باید از هواکش ضد اسید استفاده شود

 
استفاده از این دستگاه با توجه به شرایط محیط در محل‌هایی مانند آزمایشگاه‌ها، تصفیه‌خانه‌ها، کارخانه‌های رنگرزی، کارخانه‌های چرم‌سازی، کارخانه‌های ری ریزی و طلاسازی، معادن، تونل‌ها و مکان‌های مشابه ضروری است.

 

هواکش pvc

هواکش pvc

 

انواع مختلف هواکش ضد اسید

 

هواکش ضد اسید سانتریفیوژ بکوارد و فوروارد ( در سه مدل با رنگ اپوکسی استیل و هواکش سانتریفیوژ پی‌وی‌سی)

هواکش آکسیال ضد اسید دیواری در دو مدل استیل و فن سانتریفیوژ PVC

فن آکسیال ضد اسید تونلی در سه مدل با رنگ اپوکسی، استیل و فن سانتریفیوژ پی‌وی‌سی

فن فشار ضد اسید در سه مدل با رنگ اپوکسی، استیل و فن سانتریفیوژ PVC

 

نمونه ای از یک هواکش ضد اسید

هواکش ضد اسید


 

انواع هواکش ضد اسید کدم‌اند؟

 

هواکش (فن) ضد اسید سانتریفیوژ بکوارد و فن ضد اسید سانتریفیوژ فوروارد (که سه مدل از آن یعنی با
رنگ اپوکسی، فولاد ضدزنگ و فن سانتریفیوژ PVC را ذکر کردیم)

فن آکسیال ضد اسید دیواری که دو مدل استیل و فن سانتریفیوژ PVC دارد.

فن آکسیال ضد اسید تونلی که سه مدل با رنگ اپوکسی، استیل و فن سانتریفیوژ PVC دارد.

فن فشار ضد اسید که سه مدل با رنگ اپوکسی، استیل و فن سانتریفیوژ PVC دارد.
 

یکی از نکات مهم در مورد هواکش ضد اسید این است که خروجی دستگاه پس از تولید با مقدارهای محاسبه شده اختلافی حداکثر تا ۴% (استاندارد بین‌المللی) دارد.

شرکت سرکان تهویه این دستگاه‌ها را با پیشرفته‌ترین تجهیزات و طراحی به‌روز و متناسب با استانداردهای بین‌المللی تولید و پس از تولید، کیفیت آن‌ها را آزمایش می‌کند.

یکی از نکات بسیار مهم دیگر در مورد هواکش ضد اسید متعادل کردن پروانه‌های آن‌ها است که معمولاً به‌صورت استاتیک انجام می‌شود.

در محیط‌های اسیدی به دلیل شرایط خاص و بسیار خطرناک آن‌ها که گازهای خورنده خطرناکی در آن‌ها وجود دارند، باید از انواع هواکش ضد اسید مخصوص این محیط‌ها استفاده شود تا سلامت کارکنان و سایر افراد مراجعه کننده به خطر نیفتد.

این نوع هواکش‌ها با طراحی و مواد مخصوص به گونه‌ای تولید می‌شوند تا بتوانند نیازهای مخصوص محیط‌های گوناگون را برآورده کنند و در عین حال، کمترین آسیب به فن وارد گردد.
انواع هواکش ضد اسید با توجه به غلظت مواد خورنده به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 

۱– هواکش ضد اسید پی‌وی‌سی PVC

۲– هواکش ضد اسید استیل

۳-هواکش ضد اسید با پوشش رنگ اپوکسی

هواکش ضد اسید پی وی سی PVC

 

هواکش‌های پی وی سی PVC معمولاً در محیط‌هایی استفاده می‌شوند که غلظت اسیدی بالایی دارند. این دسته از هواکش‌ها، قوی‌ترین نوع فن‌های ضد اسید هستند که در محیط‌های خورنده راندمان کاری بسیار بالایی دارند.

 

تصویری از هواکش پی وی سی

هواکش پی وی سی از اجزای سیستم تهویه صنعتی

 

هواکش ضد اسید استیل

این نوع هواکش برای استفاده در محیط‌های اسیدی با غلظت متوسط بسیار مناسب است. علاوه بر این، در شرایط ویژه‌ای که امکان استفاده از هواکش‌های پی وی سی PVC وجود نداشته باشد، از این فن‌ها استفاده می‌شود.

 

نمونه ای از یک هواکش ضد اسید

هواکش pvc

 

هواکش ضد اسید با پوشش رنگ آپوکسی

 

این مدل از هواکش‌های ضد اسید برای استفاده در محیط‌های اسیدی با غلطت پایین طراحی و استفاده می‌شوند. این نوع هواکش‌ها، نسبت به هواکش‌های پی وی سی و استیل قیمت پایین‌تری دارند.
در شرایط خاصی که لازم نیست هواکش به‌طور مداوم در حال کار باشد، انتخاب هواکش‌های ضد اسید با پوشش رنگ آپوکسی یک انتخاب مناسب است.

پروانه و بدنه در هواکش ضد اسید آپوکسی از جنس استیل است که با استفاده از رنگ آپوکسی در مقابل محیط اسیدی مقاوم می‌شوند.

شرکت سرکان تهویه تولید کننده برجسته انواع هواکش ضد اسید تجهیزات مربوط به تهویه و تهویه مطبوع در کشور، در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد هواکش ضد اسید برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان محترم فراهم کرده است.
اگر در مورد این محصولات به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، شرکت سرکان تهویه آماده است که اطلاعات و جزئیات لازم را در اختیارتان بگذارد.
برای این کار کافی است با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس گرفته و سؤال خود را مطرح کنید تا به شما پاسخ لازم داده شود.
برای سفارش محصول هم می‌توانید از همین قسمت اقدام کنید.

 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

 

تماس بگیرید