رفتن به بالا

تلفن : 09124220261


نمونه ای از دستگاههای ایرواشر

دستگاه ایرواشر  به چند روش می‌تواند به شما در محل کار یا منزلتان کمک کند. بر اساس مطالعات انجام شده، هوای منزل از هوای محیط بیرون بسیار آلوده‌تر است. اگر هوای اطرافتان آلوده باشد، بدون شک در معرض ابتلا به انواع بیماری‌ها و حساسیت‌های مختلف خواهید بود؛ بنابراین، در منزلتان باید هوایی تمیز و با کیفیت بسیار بالا جریان داشته باشد. کاربرد دستگاه ایرواشر فراهم کردن یک محیط بهداشتی و سالم برای جلوگیری از ابتلا به بیماری‌ها و ارتقای بهداشت و بهبود وضعیت سلامت افراد است.

 

یکی از مدلهای دستگاه ایرواشر

ایرواشر

 

برخی از مزایای دستگاه ایرواشر

 

  • یک دستگاه ایرواشر می‌تواند کارآمد قارچ‌ها و گرده‌های قارچ تا اندازه ۱ تا ۲۰ میکرون را از بین ببرد.
  • هوای آلوده می‌تواند برای افراد خردسال، کودکان و نیز سالمندان خطرناک باشد، زیرا آن‌ها به دلیل داشتن سیستم ایمنی ضعیف‌تر پیش از همه به آلرژی مبتلا خواهند شد؛ بنابراین، دستگاه ایرواشر در این مورد به بهتر شدن شرایط تنفس کمک خواهد کرد.
  • اگر در منزل خود حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید، تارهای ریز بدن این حیوانات باعث ایجاد حساسیت‌های مختلف در شما خواهند شد. در این مورد، دستگاه ایرواشر با به گردش درآوردن هوا باعث جلوگیری از ایجاد حساسیت ناشی از وجود تارهای ریز بدن این حیوانات خواهد شد.
  • مکانیسم پاک‌سازی این دستگاه بوهای نامطبوع و حتی دودهای موجود در فضا را از بین می‌برد.

    نمونه ای از دستگاه ایرواشر

    دستگاه ایرواشر از اجزای سیستم تهویه مطبوع

  • این دستگاه وضعیت بهداشت و سلامت سیستم تنفسی و ریه‌های شما را بهبود خواهد داد؛ زیرا تنفس در یک فضای تمیز و بدون هیچ گونه آلودگی و ناخالصی باعث خواهد شد هوایی تازه و سالم به ریه‌هایتان وارد شود.
  • دستگاه ایرواشر حتی ریزترین ذرات گردوغبار و میکروب را می‌تواند به‌آسانی جذب کند. خانه بدون میکروب شرایط تنفس در محیطی سالم و پاک را برایتان فراهم خواهد کرد.

همان طور که می‌دانید و توضیح داده‌ایم، مزایای استفاده از دستگاه ایرواشر از این موارد بسیار بیشتر است و برای هر خانه یا محیطی مانند نعمت است. این دستگاه نماد سلامت، رفاه، بهداشت و خوشحالی است که به یکی از تجهیزات ضروری برای هر خانه‌ای تبدیل شده است. با کمک این دستگاه، هوای سالم تنفس کنید، در محیطی بدون آلودگی و ناخالصی زندگی کنید و در مقابل انواع حساسیت‌ها و عفونت‌ها با خیالی راحت و ایمن زندگی کنید.

 

دستگاه ایرواشر

دستگاه ایرواشر

 

شرکت سرکان تهویه

 

شرکت سرکان تهویه در این قسمت اطلاعاتی را در مورد دستگاه ایرواشر به‌طور خلاصه و مفید برایتان
توضیح داده است.برای آگاهی از قیمت و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با استفاده از بخش تماس با ما با
کارشناسان ما تماس گرفته و با آن‌ها مشورت کنید.

نظرها و پیشنهادهای سازنده خود را برایمان بفرستید.

 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

 

لینک مقاله منبع:

https://carcarecheap.wordpress.com/2016/08/09/advantages-of-air-washer/

 

تماس بگیرید