رفتن به بالا

تلفن : 09124220261


نمونه ای از هواکش ضد انفجار

همان طور که از نام این تجهیزات مهم مشخص است، هواکش ضد انفجار  با توجه به محل نصب و استفاده و  نیز میزان حساسیت محیط کاری، کلاس کاری مختلفی دارد که به دلیل طراحی ویژه در برابر خطر انفجار ایمن شده‌اند. پیش از سفارش این تجهیزات، توجه داشته باشید که شرایط محیطی را که قرار است هواکش ضد انفجار در آن نصب کنید به‌خوبی برای فروشنده توضیح دهید. علاوه بر این، به کارکرد فن و نوع برق مصرفی آن که به‌صورت تک فاز و سه فاز است، داشتن تأییدیه‌های لازم و استاندارد معتبر بین‌المللی توجه کنید.

گروه تولیدی صنعتی سرکان تهویه با تکیه بر سال‌ها تجربه مهندسین و کادر مجرب خود، برای بالا بردن امنیت و کیفیت دستگاه‌های تولیدی خود تمام تلاش و دقت خود را به کار می‌گیرد. انواع هواکش ضد انفجار بنا به سفارش خریدار ساخته می‌شود که برای محیط‌های گازی و انفجاری مانند اتاق باطری، انبارهای مواد شیمیائی، پمپ بنزین، صنایع پتروشیمی و غیره مناسب هستند.

 

تصویری از هواکش ضد انفجار

هواکش ضد انفجار

 

از آنجایی که در برخی از مراکز صنعتی از قبیل صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، داروسازی، تولید رنگ، کارخانه‌های تولید سیمان، صنایع شیمیایی، خودروسازی، جایگاه‌های سوخت، سیلوها و معادن و غیره گازها و بخارهای قابل انفجار و خطرناک وجود دارند، استفاده از تجهیزات الکتریکی معمولی می‌تواند باعث ایجاد جرقه، شوک الکتریکی، پدیده شکست القایی و ترکیب با مواد اشتعال‌زا باعث ایجاد آتش‌سوزی‌های بزرگ و انفجار و در نتیجه از دست دادن سرمایه مالی و جانی شود.

 

دمنده های ضد انفجار

دمنده ضد انفجار

 

استفاده از هواکش ضد انفجار

 

برای آن که از وقوع چنین حوادثی جلوگیری شود، تأسیسات و دستگاه‌هایی که در چنین مناطق مستعد انفجار نصب می‌شوند، باید به گونه‌ای طراحی، تولید و نصب شوند که تمهیدات حفاظتی لازم در برابر شوک الکتریکی، جرقه، پدیده شکست القایی و غیره در شرایط کارکرد معمولی یا وجود عیب برای آن‌ها اندیشیده شده باشد. در اصطلاح صنعتی، به تجهیزاتی که برای این موارد استفاده می‌شوند، ضد انفجار گفته می‌شود که هواکش ضد انفجار یکی از این تجهیزات است.

 

یکی از مدلهای هواکش ضد انفجار

هواکش ضد انفجار

 

چگونه در صنایع خود محیطی ایمن و ضد انفجار ایجاد کنیم؟

 

شرکت سرکان تهویه  با استفاده از علم و فناوری روز دنیا و استفاده از تجهیزات استاندارد در سطح جهانی و به کار گیری افراد متخصص در این زمینه، گام بلندی برای بهره‌مندی تمامی شرکت‌ها، صنایع دولتی، خصوصی و کارخانه‌ها از انواع هواکش ضد انفجار برداشته است.

کارفرمایان و صاحبان محترم صنایع در کشور می‌توانند از تمامی خدمات شرکت ما در زمینه تجهیز صنایع خود به تهویه صنعتی ضد انفجار و استفاده از انواع هواکش ضد انفجار با برترین سطح استاندارد روز دنیا و بالاترین ضریب امنیتی موجود در کشور بهره‌مند شوند.

 

تصویری از یک هواکش ضد انفجار

هواکش ضد انفجار

شرکت سرکان تهویه

 

شرکت سرکان تهویه تولیدکننده برجسته تجهیزات مربوط به تهویه و تهویه مطبوع در کشور،
در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد هواکش ضد انفجار برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان
محترم فراهم کرده است.
اگر در مورد این محصولات به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، شرکت سرکان تهویه آماده است که اطلاعات
و جزئیات لازم را در اختیارتان بگذارد. برای این کار کافی است با استفاده از بخش تماس با ما با
کارشناسان ما تماس گرفته و سؤال خود را مطرح کنید تا به شما پاسخ لازم داده شود. برای سفارش
محصول هم می‌توانید از همین قسمت اقدام کنید.

 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه

تماس بگیرید