رفتن به بالا

تلفن : 09124220261


دستگاه هواساز

 

دسته مطالب مشابه: عرضه دستگاه هواساز

 
دستگاه هواساز دستگاهی برای تامین هوای مطبوع و سالم با دست یافتن به دما و رطوبت مناسب است و یکی از اصلی‌ترین دستگاه‌های تهویه مطبوع است که در مسیر چیلر و بویلر با کانال هوا قرار می‌گیرد .
هواسازها در صنایع مختلف نیز برای تولید هوای مورد نیاز با درجه و رطوبت مورد نظر به کار برده می‌شوند .

 

قطعات سازنده دستگاه هواساز به ترتیب زیر است

 

۱- کانال تغذیه ۲- محفظه فن ۳- لرزه گیر ۴- کویل‌های سرمایش و گرمایش ۵- محفظه فیلتر ۶- کانال اختلاط هوای برگشتی و هوای تازه

تعریف کلی هواساز ر به این صورت است که: برای سرمایش و گرمایش و تازه کردن هوای اماکن عمومی ( مانند : ورزشگاه ، سینما ، آمفی تئاتر ، تالار عروسی ، رستوران ، مسجد و موزه و … ) یا تجاری ( مانند : پاساژ ، بانک ، تالار بورس ، بازارچه و ….) یا سالن های تولید کارخانجات و بیمارستان ها و هتل ها و ادرات از هواساز استفاده می شود که به عنوان بهترین روش تهویه مطبوع مرکزی در سطح جهان مرسوم شناخته شده است . کویل گرمایی هواساز که با آب گرم یا بخار تغذیه می شود وظیفه گرمایش هوا را در ماه های سرد به عهده دارد و کوئل سرمایی دستگاه که با آب سرد یا گاز مبرد تغذیه می‌گردد وظیفه سردکردن هوا را عهده دار است .

 

نمونه ای از دستگاه هواساز

دستگاه هواساز

 
دمپرهای هوای تازه و هوای برگشت نصب شده روی این دستگاه می توانند میزان هوای تازه دریافتی یا میزان هوای برگشت از مکان مورد تهویه را به هر نسبت دلخواه کنترل کنند.
پیش فیلترهای مختلفی که می توان آنها را در محل ورود هوای تازه به دستگاه نصب کرد، از ورود حشرات – خاشاک – ذرات
درشت جامد و غیره به درون هواساز جلوگیری می کنند و برای تمیز کردن هوای بیشتر می توان از فیلتر های کیسه ای ، کاغذی ، نمدی ، رول فیلتر استفاده کرد .
فن سانتریفیوژ نصب شده در این دستگاه  هد مورد نیاز گردش هوا را تامین می کند و جریان هوا با آرامی و دسیبل مطلوب وارد کانال توزیع شده و از طریق دریچه های ویژه در محل مورد تایید تهویه توزیع می شود.

 

ویژگی های ساختاری دستگاه هواساز

 
سیستم انتقال قدرت شامل پولی های FAST MONTAGE و تکنیک LOCK TAPER BUSH با امکان دیمونتاژ آسان و بدون نیاز به پولی کش با تکنیک WOODS آمریکا نحوه ساخت به طور کامل پیچ و مهره ای قابل دیمونتاژ و مونتاژ جدید کلیه ورق ها از قسمت بیرون با رنگ پودری الکترواستاتیک پوشش داده می شود.
شاسی دستگاه نسبت به ظرفیت و حجم آن از ناودانی فابریک طراحی و ساخته می شود .
شاسی پس از عملیات جوشکاری و فرزکاری با رنگ اپوکسی پوشش داده می شود .

 

مطالب مرتبط:

تولید هواکش صنعتی خرید

تولید دستگاه هواساز

هواساز مخصوص سالن قارچ

 
 

نمونه ای از یک دستگاه هواساز

دستگاه هواساز

 

روش خرید دستگاه هواساز , و یا قطعات آن

 
جهت خرید دستگاه هواساز و یا اطلاعات بیشتر می توانید با استفاده از بخش تماس با ما در صفحه اول وب سایت شرکت سرکان تهویه با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید .

 

تماس بگیرید