رفتن به بالا

تلفن : 09124220261


نمونه ای از اگزاست فن

اگزاست فنهای صنعتی از جمله تجهیزات مهم سیستم‌های تهویه مطبوع، گرمایش وسرمایش هستند که برای موارد مهمی مانند کنترل کیفیت هوا در محیط‌های محدود استفاده می‌شوند و دود، رطوبت، بخار و بوهای نامطبوع و آلاینده‌های هوا را از این محیط‌ها بیرون کرده و هوای آنجا را از هر گونه آلودگی عاری می‌کند.
اگزاست فنهای صنعتی یکی از بخش‌های مهم سیستم گرمایش و سرمایش ساختمان‌ها هستند، اما بسته به شرایط محیط و نیاز مصرف کننده، می‌توان آن‌ها را به‌صورت مستقل و جداگانه نیز نصب و استفاده کرد.

 

برای خرید و مشاوره در زمینه انواع هواکش صنعتی، سیستم تهویه و انواع فن صنعتی سرکان تهویه کنار شماست.
۰۹۱۲۴۲۲۰۲۶۱
برای ارتباط در تلگرام کلیک کنید
برای ارتباط در اینستاگرام کلیک کنید

 

اگزاست فنهای صنعتی

اگزاست فنهای صنعتی

استفاده از اگزاست فنهای صنعتی در آشپزخانه رستوران‌ها

 
اگر به آشپزخانه‌های رستوران‌ها و هتل‌ها سری زده باشید، این دستگاه‌ها را می‌توانید در آن مکان‌ها مشاهده کنید.
اگزاست فنهای صنعتی هم بوهای ناخواسته و نامطبوع غذا را از محیط این آشپزخانه‌ها به بیرون می‌فرستد و هم کمک می‌کند تا رطوبت اضافی آنجا نیز از بین برود.
توجه داشته باشید که اگر در این محیط‌ها اگزاست فنهای صنعتی نصب نکنید، در مدت کوتاهی رطوبت موجود در آن‌ها افزایش یافته و درنتیجه، قارچ و کپک رشد خواهد کرد که بدون شک بازرسان بهداشتی از آن نخواهند گذشت و می‌تواند جریمه‌های سنگینی برایتان در پی داشته باشد.
به‌علاوه، این دستگاه‌ها در سایر مکان‌هایی که رطوبت می‌تواند مشکل زیادی ایجاد کند، مانند حمام‌ها نیز استفاده می‌شوند.

 

تصویری از اگزاست فن صنعتی پشت بامی

اگزاست فنهای صنعتی پشت بامی

 

برخی از کاربردهای مفید اگزاست فنهای صنعتی

 
به طور کلی، اگزاست فنهای صنعتی دستگاه‌هایی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای تنظیم دمای محیط نیز استفاده کنید و وقتی آن‌ها را همراه و در کنار سیستم تهویه مطبوع استفاده کنید، کارآمدی این سیستم افزایش خواهد یافت و باعث صرفه‌جویی در هزینه نیز خواهد شد.
پره‌های این دستگاه‌ها، در حین کار هوا را به اطراف پراکنده می‌کنند و باعث می‌شوند هوای گرم در فصل تابستان به فضای بیرون منتقل شود.
آن‌ها هوای تازه را از محیط بیرون به فضای داخل ساختمان می‌کشانند که به طور طبیعی این هوا از هوای داخل خنک‌تر است و بنابراین، باعث خنکی هوای داخل ساختمان می‌شود.

 

نمونه ای از یک اگزاست فن

اگزاست فن

استفاده از اگزاست فنهای صنعتی برای محیط‌های شیمیایی و خطرناک

 
اگر گاراژ یا شرکت تولیدی دارید که در آن از حلال‌های شیمیایی و سایر مواد به‌طور بالقوه خطرناک استفاده می‌کنید، به احتمال فراوان قانون مجبورتان خواهد کرد که در آنجا از اگزاست فنهای صنعتی استفاده کنید تا مواد شیمیایی خطرناک معلق در هوا را از آنجا به بیرون رانده و کیفیت هوا را در سطح معین و مطلوبی نگه دارد.
اگر از این دستگاه‌ها استفاده نکنید، ممکن است کارکنان شرکتتان در نتیجه تنفس هوای آلوده بیمار شوند و در این صورت، مجبور خواهید شد هزینه‌هایی را برای مداوا و موارد دیگر پرداخت کنید.
در بیشتر وقت‌ها، اگزاست فنهای صنعتی برای از بین بردن این بوهای  نامطبوع به کار می‌روند که محیط کاری را به یک محیط ایمن و خوشایند برای کار کردن تبدیل می‌کنند.
 

اگزاست فن صتعتی

اگزاست فن صتعتی

 
بیمارستان‌ها نیز به دلیل مواد آزمایشگاهی و معلق در هوا می‌توانند در آزمایشگاه‌های خود از اگزاست فنهای صنعتی استفاده کنند تا بخارها و گازهای به‌طور بالقوه خطرناک را در آن محیط‌ها از بین ببرد و آنجا را به فضایی ایمن برای کار و تنفس کارکنان و سایر افراد حاضر در آن تبدیل کند.
این دستگاه‌ها را باید همواره در شرایط کاری مطلوبی نگه‌داری کنید و به‌طور مرتب بازرسی کنید تا از سالم بودنشان مطمئن شوید تا به دلیل سهل انگاری در حین کار خراب نشوند.
به‌محض این‌که احساس کردید دستگاه نیاز به تعویض دارد، این کار را انجام دهید.

 

تصویری از اگزاست فن صنعتی پشت بامی

اگزاست فنهای صنعتی پشت بامی

 

شرکت سرکان تهویهتولیدکننده برجسته تجهیزات مربوط به تهویه و تهویه مطبوع در کشور، در این پست خود اطلاعات مهمی را در مورد اگزاست فنهای صنعتی برای کاربران و خوانندگان و کارفرمایان محترم فراهم کرده است.

اگر در مورد این محصول مهم  به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، برای این کار کافی است با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس گرفته و سؤال خود را مطرح کنید تا به شما پاسخ لازم داده شود.
برای سفارش محصول هم می‌توانید از همین قسمت اقدام کنید.

 

شرکت سرکان تهویه

شرکت سرکان تهویه