رفتن به بالا

تلفن : 09124220261


نمونه ای از یک فن آکسیال صنعتی

در مقاله پیشین خود قسمت اول مقاله «فن آکسیال صنعتی برای تمامی تأسیسات» را برایتان منتشر کردیم و توضیحاتی در مورد این محصول مهم ارائه کردیم. اگر قسمت اول را خوانده باشید، با بخشی از این مجموعه آشنا شده‌اید و اگر نخوانده‌اید با استفاده از این لینک می‌توانید به آن مقاله رفته و بخوانید. حال قسمت دوم این مقاله را بخوانید.

 

فن آکسیال صنعتی برای تمامی تأسیسات – قسمت دوم

 

در این قسمت انواع دیگری از فن آکسیال صنعتی را برایتان معرفی می کنیم تا با مطالعه مشخصاتشان بتوانید برای محیط کار خود گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

 

نمونه ای از یک فن آکسیال صنعتی

فن آکسیال صنعتی

 

فن آکسیال صنعتی – فن upblast

 

فن upblast برای استفاده در محیط‌هایی که هوایی گرم و مانده دارند، بسیار مفید است. این نوع فن هوا را از یک فضای کوچک به بیرون برده و تقریباً در تمام قسمت‌های آن فضا هوا را به‌خوبی تهویه می‌کند. مزیت اصلی این نوع فن‌ها آن است که می‌توانند حجم زیادی از هوا را با سرعت بالایی خارج کنند. این نوع فن آکسیال برای استفاده در محیط‌هایی مانند آشپزخانه‌ها، کارگاه‌ها و سایر فضاهای بسته و کوچک‌تر مناسبند. این مدل فن آکسیال در یک محفظه طبل مانند قرار داده شده است. فن‌های upblast در اندازه‌های ۲۴ تا ۱۲۰ اینچ در بازار موجودند.

 

فن آکسیال

 

فن آکسیال لوله‌ای

 

این مدل از فن آکسیال، یعنی فن لوله‌ای چرخ‌هایی دارد که در لوله‌های استوانه‌ای شکل قرار دارند و برای این که بتوانند بیشترین میزان جریان هوا را فراهم کنند، دمپر ندارند. استفاده از این مدل فن در ساختمان‌های تجاری و نیز ساختمان‌های عمومی مناسب است. این فن‌ها یا موتور محرک مستقیم (direct drive motor) دارند یا با تسمه کار می‌کنند (belt drive). به علاوه، این فن‌ها شکل‌ها و مدل‌های مختلفی نیز دارند.

 

 

تصویری از یک فن آکسیال صنعتی

فن آکسیال صنعتی

شرکت سرکان تهویه

 

شرکت سرکان تهویه در اینجا قسمت پایانی مقاله «فن آکسیال صنعتی برای تمامی تأسیسات» را برای مشتریان
و کاربران عزیز منتشر کرده و اطلاعاتی در مورد این محصول فراهم کرده است. اما در صورت وجود هر گونه
ابهام درباره این محصول یا برای سفارش آن، می‌توانید از بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

منتظر نظرها و پیشنهادهای سازنده شما عزیزان هستیم.

 

 

لینک مقاله منبع

https://www.moffittcorp.com/industrial-axial-fans

تماس بگیرید